Продаж та знесення споруд
будь якої складності
за допомогою техніки

Додатково

  • Переробка відходів у вторинний щебінь
  • Вивіз та утилізація будівельного сміття

демонтаж будівель та споруд

Наша компанія “Втор пром маш” виконує демонтажні роботи та роботи по знесенню будівель будь якої складності, від маленького сараю до великих промислових об’єктів та висотних споруд за допомогою власної потужної техніки (екскаватори руйнівники, гідромолоти, гідроножиці, автокрани, автонавантажувачі, самоскиди та інша техніка) та навіть з використанням керованого вибуху, якщо це дозволяє місцевість і це є обґрунтовано.

Оскільки сміттєзвалища не приймають відходи з бетону, ми можемо взяти на себе вивіз та утилізацію чи переробку на вторинний щебінь.

поропозиція та вартість

Первинне оброблення заявки

Це загальна консультаційна бесіда, де наші фахівці дізнаються про об’єкт, обговорюють з вами загальні питання та можуть приблизно розказати про план робіт, час на виконання та вартість.

Визначення вартості та план робіт

Для остаточного визначення вартості та складанню плану робіт наш фахівець виїжджає на об’єкт. Проводиться аналіз місцевості, відстань до найближчих споруд, для виконання демонтажних робіт в умовах обмеженого простору. У ході детального дослідження об’єкту фахівець вже може остаточно визначити кількість техніки, час та вартість робіт.

Демонтаж/знесення

Після підписання договору, у визначений час наша бригада та техніка починає працювати на об’єкті, згідно затвердженого плану робіт дотримуючись всіх технік безпеки.

Додаткові послуги

Ми можемо просто виконати зніс та демонтаж, вивезти сміття та очистити територію повністю, переробити придатні відходи у вторинний щебінь. Вибір за вами.

Проигрывать видео

отримайте консультацію

Подзвоніть нам, напишіть у месенджер чи заповніть форму

чому нам довіряють

Демонтаж споруд будь-якої складності та розміру

Мінімізуємо витрати при розрахунку плану робіт

Гарантуємо безпечну роботу без ризику для людей та споруд що поруч

дотримання обумовлених строків та своєчасність виконання робіт

наша робота

отримайте консультацію

Подзвоніть нам, напишіть у месенджер чи заповніть форму